Przemysłowe agregaty chłodnicze


Produkty firmy Euro Cold

 

Agregaty wody lodowej (Water chillers)

Główne cechy:

 

 

Chłodnice oleju (Oil coolers)
 


Główne cechy:

 

 

Chłodziarki do płynów tnących (Cutting fluid coolers)

RCF-SD to nowa seria chłodnic zaprojektowana do chłodzenia płynów tnących, chłodzących i smarujących, które zawierają zanieczyszczenia, mimo że były przefiltrowane. Staranne projektowanie pozwoliło nam wdrożyć innowacyjne rozwiązanie dzięki specjalnemu parownikowi, który dzięki szerokiemu przekrojowi może się ochłodzić bezpośrednią wymianą płynu przez gaz chłodzący. Uwaga skierowana na rozwiązanie techniczne przyjęte dla tej serii maszyn zapewnia znacznie niższy poziom ryzyka zatkania się w porównaniu do zwykłego wymiennika. Jego stały najwyższy poziom wydajności w czasie zapewnić większą efektywność energetyczną i niezawodność, co skutkuje niższym potencjalnym przestojem maszyny. Nowe chłodziarki z serii SD wyróżniają się ich zwartą konstrukcja i mniejszą powierzchnią wraz z ich znacznie mniejszą wagą - dzięki temu, że nie przychodzą z pompą obiegową i zalecamy instalacje systemu filtrującego., który na życzenie zamawiającego możemy opcjonalnie zainstalować.


Główne cechy:

 

 

Nisko temperaturowe agregaty wody lodowej

Agregaty chłodnicze do roztworu wodnego o wysokim stężeniu glikolu. Wydajności chłodniczej od 2 do 11 kW

Główne cechy:

 

 

Zanurzeniowe agregaty chłodzące do płynów tnących (Immersion chillers for cutting fluids)

Zanurzeniowe agregaty chłodzące do cieczy obróbkowych (emulsje do 8% i chłodzenie oleju o lepkości do 22 centystoksów w temperaturze + 40°C)

 

Główne cechy:

 

 

Wymienniki ciepła powietrze / woda ( Air / water heat exchangers)

Woda jest przenoszona do wymiennika ciepła i chłodzona powietrzem wymuszonym przez wentylator. Wymiana ciepła zachodzi między otaczającym powietrzem a cieczą. Wydajności chłodnicze od 1 do 7 kW.

 

Główne cechy:

 

 

 

Płyny do konserwacji, ochrony, czyszczenia i cyrkulacji

Gama produktów chemicznych opracowanych specjalnie do obwodów hydraulicznych wodnych układów chłodzenia.
EUROCLEAN 1045, EUROCLEAN 1250, EUROTERM 131, EUROGEL AL

 

EUROCLEAN 1045 ABY ZAPOBIEC

Środek czyszczący do obwodów hydraulicznych stosowany do przywracania ideału warunki maszyny przed instalacją nowej wody jednostka chłodząca. Usuwa resztki pozostawione przez hydrauliczny obieg maszyna lub urządzenie, jako naturalna konsekwencja rur i montaż armatury. Pozostałości olejów (biomasy) generują namnażanie bakterii i kolejne zatkane dysze, przełączniki przepływu i małe przeszkody.


Zalety:

 

 

EUROCLEAN 1250 REGENERACJA


Środek czyszczący stosowany do regeneracji obwodów hydraulicznych, pogorszyło się podczas działania maszyny głównie z powodu złoża żelaza zawierające wapń. Zmiany i pogorszenie się obwodów hydraulicznych może powodować słaba wydajność urządzenia chłodzącego i częste przestoje.


Zalety
Konserwacja, ochrona, czyszczenie / Eurocold

 

 

EUROTERM 131


Płyn cyrkulacyjny do agregatów chłodniczych wykorzystujących wodę do usuwania ciepła. Jest to najważniejszy produkt do obwodów chłodzących maszyn i jest zalecane przez Euro Cold.


Zalety

 

 

EUROGEL AL


Płyn cyrkulacyjny do agregatów wody lodowej, zalecany w pewnym stopniu w dodatkach wymagana jest czystość do bezpiecznego stosowania w żywności.


Zalety

 

 

EUROGREEN 131


To jest nasz nowy płyn cyrkulacyjny do agregatów wody lodowej, do usuwania ciepła. Ten produkt ma takie same funkcje jak Euroterm 131 i Eurogel AL, ale ponieważ nie zawiera glikolu propylenowego, tak właśnie jest nietoksyczny.


Zalety

 

ELEKTRO-TRADING sp. z o.o.
Tel: +48 (0-32) 330-45-70,  Fax: +48 (0-32) 330-45-74,  e-mail: info@elektro-trading.com.pl
TOP