OnyxStar / Profesjonalne drony do celów przemysłowych

PRZEJDŹ do:

 

HYDRA-12

 

 

HYDRA12 profesjonalny 12-sto silnikowy UAV - bezzałogowy statek powietrzny czyli dron

 

 

 

Silny

OnyxStar HYDRA-12 to 12-silnikowy, mocny profesjonalny dron.

HYDRA-12 jest zbudowany z włókien węglowych. Jest to dron o ładowności do 12,0 kg zdolny do bezpiecznego i skutecznego latania przez okres do 30 min.

Dron jest wyposażony w niemiecką elektronikę lotniczą co zapewnia mu wysoką niezawodność.
 

 

Precyzyjny

Pomimo ciężkich ładunków, które może przenosić, dron Hydra-12 jest bardzo precyzyjnym urządzeniem, wielce przydatnym w różnorodnych operacjach pomiarowych dla wymagających środowisk, takich jak np. badania naukowe.

 
Dokładność większa niż dla sygnału GPS. Zgodnie z konkretnymi potrzebami, może być uaktualniony do Real Time Kinematic (RTK) - technologii precyzyjnych pomiarów (rzędu centymetrów dokładności) opartej na nawigacji satelitarnej a uzyskiwanych w czasie rzeczywistym.

 

 

Uniwersalny

HYDRA-12 jest zdolny przenosić i latać z wieloma rodzajami czujników (aparaty, kamery termograficzne, sprzęt do skanowania LIDAR, kamery wielo- spektralne, etc.). Jego wszystkie możliwości oparte są na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu całego zespołu OnyxStar.

Bazując na tych możliwościach, jesteśmy w stanie zaprojektować i szybko wyprodukować niezbędne elementy, które pozwolą Ci skutecznie realizować Twoje projekty.
 

Innymi słowy dron HYDRA-12 firmy OnyxStar rozwiązanie dla każdego kto musi przenieść lub wykorzystywać w powietrzu dowolny ładunek jeżeli tylko jego waga nie przekracza 12 kg.

 

 

Dane techniczne

 

 

Zastosowania

 

ELEKTRO-TRADING sp. z o.o.
Tel: +48 (0-32) 330-45-70,  Fax: +48 (0-32) 330-45-74, mail:  info@elektro-trading.com.pl
TOP