Profesjonalne drony do celów przemysłowych / OnyxStar

PRZEJDŹ do:

 

FOX-C8-XT

 

 

FOX-C8 XT profesjonalny 8-mio silnikowy dron przeznaczony do długich misji

 

Dron FOX-C8 XT1 / OnyxStar

Rozszerzona wersja drona FOX-C8 HD, model OnyxStar FOX-C8 XT to trwały, mocny i przeznaczony do ciężkiej pracy dron.

Największy z rodziny dronów FOX-C8, model XT został zaprojektowany specjalnie do długich misji gdzie ważna jest również precyzja i dokładność.
 

 

Wytrzymałość

Dzięki długim wysięgnikom pozwalającym na zastosowanie większych śmigieł, dron FOX-C8 XT może przebywać w powietrzu przez 44 minuty. Dlatego też, dron ten jest bardzo ceniony w misjach wymagających więcej czasu.

Poza tym, konfiguracja FOX-C8 XT pozwala temu dronowi na loty w dość ekstremalnych warunkach środowiska. 


 

Dyskrecja

Oprócz tego, że jest niezwykle skuteczny - FOX-C8 XT jest również dronem bardzo dyskretnym.
Nawet jeśli jest on odrobinę większy niż inne drony OnyxStar, jego konstrukcja i konfiguracja pozwala mu być bardziej cichym niż inne podobne UAVs (bezzałogowe statki powietrzne).

I rzeczywiście, podczas lotu na wysokości 20 m AGL, dron FOX-C8 XT jest niesłyszalny w odległości 300 metrów.

Dzięki takiej charakterystyce FOX-C8 XT jest perfekcyjnym dronem dla większości zastosowań wymagających jak najmniejszej ingerencji hałasu w warunki środowiska.


 

Ciężka praca

Nawet przy wykorzystywaniu do długich i dyskretnych lotów możliwości przenoszenia ładunku drona FOX-C8 XT są wyjątkowo atrakcyjne. 

FOX-C8 XT może podnosić materiały o wadze 5 kg. Innymi słowy, dron ten jest idealnym rozwiązaniem dla częstych, wielozadaniowych operacji, z których prawie każda ma inną charakterystykę.

FOX-C8 XT jest podstawowym i niedrogim sprzętem do perfekcyjnego wykonywania poleceń sterującego nim operatora. To coś więcej niż tylko kolejne narzędzie, ten dron to rzeczywisty pomocnik - dodatkowy pracownik Twojej firmy.


 

Wysoka jakość

Jako członek rodziny bezzałogowych statków powietrznych OnyxStar, dron FOX-C8 XT jest również wyposażony w niemiecką elektronikę zapewniającą mu precyzję, niezawodność i skuteczność wszelkich zadań.

Geofencing, nawigacja według waypointa, system bezpieczeństwa w razie niesprawności oraz automatyczne obliczanie nakładania obrazu są wśród wielu innych cech które wykorzystuje w trakcie swoich operacji ten wykonany przez OnyxStar dron.

Jako bardzo uniwersalny, o silnej konstrukcji i zbudowany z wysokiej jakości materiałów, model XT - został doceniony przez profesjonalistów poszukujących dronów najwyższej jakości.
 

 

Dron FOX-C8 XT / OnyxStar

FOX-C8 XT

 

Dane techniczne

 

 

Zastosowania

 

 

ELEKTRO-TRADING sp. z o.o.
Tel: +48 (0-32) 330-45-70,  Fax: +48 (0-32) 330-45-74, mail:  info@elektro-trading.com.pl
TOP