OnyxStar / Profesjonalne drony do celów przemysłowych

PRZEJDŹ do:

 

FOX-C8 HD

 

 

FOX-C8 HD  wielozadaniowy, profesjonalny 8-mio silnikowy dron z rejestracją video 360°

 

 

Opis

Ulepszona wersja drona FOX-C8, model OnyxStar FOX-C8 HD to 8-silnikowy, profesjonalny dron z opcją nagrywanie wideo 360°
Jest to solidny, wydajny i wielozadaniowy dron.

FOX-C8 HD jest zbudowany z włókien węglowych jako dron o ładowności do 3,0 kg zdolnym do bezpiecznego i skutecznego latania przez okres do 34 minut. Z powodzeniem wykona każde powierzone mu zadanie.


 

Uniwersalny system

Dzięki swojej modularnej konstrukcji i zrównoważonej koncepcji, FOX-C8 HD jest dronem wielozadaniowym, zdolnym do wykonywania różnorodnych działań dla wielu sektorów i dziedzin.

FOX-C8 XT dzięki swojej uniwersalności może przewozić szeroką gamę czujników: aparaty, kamery termograficzne, LIDAR, kamery wielo spektralne, etc. Dron jest wyposażony w niemiecką elektronikę lotniczą co zapewnia mu wysoką niezawodność
 

Faktem jest, że aktualnie specjaliści z różnych dziedzin w tym np: specjaliści z dziedziny obrazowania lotniczego, a także instytuty techniczne różnych uczelni prowadząc zaawansowane badania z wykorzystaniem dronów codzienne pracują korzystając z dronów FOX-C8 HD.


Specyficzne umieszczenie baterii czyni wymianę jej krótszą niż 60 sekund. Dlatego FOX-C8 HD może praktycznie pracować ciągle z krótkotrwałymi przerwami na szybką wymianę baterii.

Poza tym dron pozwala na nagrywanie video 360° z wykorzystaniem opcjonalnego chowanego podwozia. 

Skuteczny i niezawodny

Warunki lotu mogą być trudne i niestabilne. Dlatego też FOX-C8 HD został zaprojektowany aby moc przebywać w powietrzu przy wietrze do 6 st. w skali Beauforta tj. dla wiatru do ok. 50 km/h.

Co więcej, ten dron jest sterowany przez elektronikę, która z powodzeniem pozwala na skuteczne wykonywanie lotów na ponad 3350m (Take-off altitude). Jest wyposażony w mocne, bardziej dynamiczne silniki.

Dzięki lekkiej karbonowej ramie, FOX-C8 HD jest dronem wyjątkowo mocnym i niezawodnym. Obecnie posiada aprobatę kilku specjalistów branży UAV.

Model ten jest często używany do podnoszenia drogich czujników takich jak np. skanery LIDAR. Aktualnie wielu operatorów dronów zaufało marce OnyxStar i stawia na ten sprzęt w swoich rozwiązaniach

 

 

Zastosowania

 

 

 

Specyfikacja techn.  
Ilość silników 8 (4 x 2 pary)
Czas latania do 34 minut
Maksymalna rekomendowana ładowność (MRP) do 3 kg
Maksymalna prędkość wiatru 50 Km/h
Charakterystyka ramy ramiona z włókien węglowych
Maksymalna waga (MRP) 9 Kg
Transport W obudowie

 

 

ELEKTRO-TRADING sp. z o.o.
Tel: +48 (0-32) 330-45-70,  Fax: +48 (0-32) 330-45-74, mail:  info@elektro-trading.com.pl
TOP